Kontakt

 Masz pytanie? Nie wiesz jak zacząć
z nami współpracę? Napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Pracujemy od 10.00-18.00.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cennik

Cennik wzorów prac licencjackich, magisterskich oraz zaliczeniowych nie jest sztywny. Cena każdej pracy jest ustalana indywidualnie z klientem, w zależności od tematu i stopnia jego trudności, do-stępności materiałów źródłowych, itp. Pod tym względem nie ma jednego cennika, gdyż jedna praca licencjacka wymaga jedynie analizy literatury, inna z kolei przeprowadzenia szczegółowych badań.

 Oferując pisanie prac magisterskich i licencjackich, proponujemy uczciwą i w pełni legalną z prawem usługę, której cena jest zawsze ściśle dostosowana do specyfiki konkretnego zamówienia, a także oczekiwań przedstawianych przez klienta.

Cennik usługi, jaką jest pisanie pracy magisterskiej czy licencjackiej, jak już wyżej wspomniano, jest zawsze ustalany indywidualnie, a na jego wysokość wpływ mają takie czynniki, jak:

  • liczba stron,
  • termin realizacji,
  • stopień trudności tematu,
  • zakres tematyczny,
  • dostępność materiałów źródłowych.

 

Poniżej prezentujemy orientacyjny cennik uzależniony od rodzaju wzoru pracy dyplomowej, terminu realizacji i dostępności źródeł:

Cennik a termin realizacji - opracowania - prace licencjackie

1-3 dni - 40 zł /strona

4-7 dni - 35 zł/ strona

8-13 dni -30 zł/ strona

14-24 dni - 20 zł/strona

powyżej 25 dni - 17 zł/strona

W cenie usługi, jaką jest pisanie prac licencjackich znajdują się: Plan pracy, Spis bibliografii, Spis tabel, Spis schematów, Spis załączników, Spis rysunków, Poprawki, Raport antyplagiatowy


Cennik a termin realizacji - opracowania - prace magisterskie

1-3 dni - 45 zł /strona

4-7 dni - 40 zł/ strona

8-13 dni -35 zł/ strona

14-24 dni - 25 zł/strona

powyżej 25 dni - 20 zł/strona


W cenę usługi pisania pracy magisterskiej są wliczone: Plan pracy, Spis bibliografii, Spis tabel, Spis schematów, Spis załączników, Spis rysunków, Poprawki, Raport antyplagiatowy

Wzory i opracowania przygotowane przez nasz serwis mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK

PISZEMY WZORY PRAC Z NASTĘPUJĄCYCH DZIEDZIN:

Jeśli nie znalazłeś swojej dziedziny to nic straconego - napisz do nas, a my ci odpowiemy, czy podej-miemy się napisania pracy i przedstawimy przykładowy cennik.

Jeżeli interesuje Cię profesjonalne i szybkie pisanie prac magisterskich czy licencjackich, napisz do nas lub wypełnij zamieszczony na stronie formularz kontaktowy, a my w ciągu kilku godzin przygotujemy wstępną wycenę Twojego zlecenia! Przypominamy, nasz adres e-mail to : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Magisterka Consulting to wzory prac licencjackch, magisterskich i inżynierskich w konkurencyjnej cenie!

Cennik korekty

6,50 zł za stronę

Realizacja ekspresowa ( termin realizacji mniej niż 2 dni robocze)   +100 %

  

Podane ceny są cenami brutto. Zlecenie nie obejmuje poprawek merytorycznych. Poprawiamy tekst pod względem stylistycznym,interpunkcyjnym, ortograficznym i składniowym.