Kontakt

 Masz pytanie? Nie wiesz jak zacząć
z nami współpracę? Napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Pracujemy od 10.00-18.00.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cennik

Cennik prac licencjackich, magisterskich oraz zaliczeniowych nie jest sztywny. Cena każdej pracy jest ustalana indywidualnie z klientem, w zależności od tematu i stopnia jego trudności, dostępności materiałów źródłowych, itp. Pod tym względem nie ma jednego cennika, gdyż jedne prace wymagają jedynie analizy literatury, inne z kolei przeprowadzenia szczegółowych badań. Poniżej prezentujemy orientacyjny cennik uzależniony od rodzaju pracy dyplomowej, terminu realizacji i dostępności źródeł:

 

Prace teoretyczne - 12-14 zł za stronę
Prace empiryczne - 15-17 zł za stronę
Przygotowanie spisu treści i bibliografii - 100 zł 
Przygotowanie spisu tabel i wykresów - 100 zł
Przygotowanie wstępu i zakończenia - 180 zł

 

PISZEMY PRACE Z NASTĘPUJĄCYCH DZIEDZIN:

 

Jeśli nie znalazłeś swojej dziedziny to nic straconego - napisz do nas a my ci odpowiemy, czy podejmiemy się napisania pracy.

Napisz do nas lub wypełnij zamieszczony na stronie formularz kontaktowy, a my w ciągu kilku godzin przygotujemy wstępną wycenę Twojego zlecenia! Przypominamy, nasz adres e-mail to : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Magisterka Consulting to praca licencjacka, magisterska i inżynierska w konkurencyjnej cenie!